Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców i opiekunów dzieci,którzy wychowuja dziecko z autyzmem, z zespołem Aspergera, a wciąż jeszcze poszukują drogi terapeutycznej i nie wiedzą jak pomóc swoim pociechom, a także czują się zagubieni.

salę gimnastyczno-terapeutyczną przystosowaną do potrzeb dzieci

realizacja pełnej podstawy programowej

logopedia

Logorytmika

psycholog

dogoterapia

integracja sensoryczna (SI)

j.angielski

zajecia z pedagogiem specjalnym

rytmika

zumba

wczesne wspomaganie rozwoju

W.Sherborne

i wiele innych zajęć

W zajęciach dogoterapii uczestniczy 3 letni piesek rasy Golden Retriever o imieniu Breek.

DZIECI Z ORZECZENIEM PRZYJMUJEMY BEZPŁATNIE.

RODZIC NIE POKRYWA ŻADNYCH KOSZTÓW

Zapraszamy na fanpage naszego przedszkola na facebooku.Na bierząco pojawiają się na nim wszystkie aktualne informacje z życia przedszkola, ogłoszenia, ciekawe zdjęcia, wydarzenia, informacje o realizowanych akcjach i kampaniach.To miejsce, w którym rodzice i nauczyciele będą mogli nawiązać między sobą kontakt, wymienić informacje, komentować, informować o ciekawych wydarzeniach, zachecać do udziału w akcjach. Wszystkich,których interesuje życie przedszkola, zachęcamy do polubienia facebookowej strony i czynnego udziału w jej współtworzeniu.

Niepubliczne Przedszkole Kubuś - Facebook